Вступ на базі повної загальної середньої освіти

У 2019 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 року.

Для вступу на спецільність 161 Хімічні технології та інженерія потрібні сертифікати ЗНО
– Українська мова та література – не менше 100 балів
– Математика – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Біологія – не менше 100 балів
– Хімія або Біологія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Вагові коефіцієнти предметів ЗНО:
українська мова та література – 0.2;
математика – 0.35; хімія – 0.35; біології – 0.35.

ДОДАТКОВІ БАЛИ:
Особам, які є членами збірних команд України табрали участь у міжнародних олімпіадах(відповідно до наказівМіністерстваосвіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх(за подання Мінмолодьспорт України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів Малої академії наук України в рік вступу останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. Документом, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань, є диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату. Інформацію про них Приймальна комісія отримує з Єдиної бази.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (161 Хімічні технології та інженерія входить до галузевого переліку), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на відповідний галузевий коефіцієнт (ГК): який дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації, освітні програми), які передбачені в Додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках

Враховується сільський коефіцієнт (СК), який дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобулиповну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу (1,05 -для спеціальностей, передбачених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка); 1,00 -в інших випадках. Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року No 207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Телефени для довідок:
+380 (44) 204-97-78
+380 (44) 204-98-81
Контактний e-mail: htks@kpi.ua

Більш детальну інформацію щодо вступу на 1-й курс за сертифікатами ЗНО Ви можете отримати на сайті приймальної комісії.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році
Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році