Шановні абітурієнти 2019 року!

Для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2019, 2018, 2017 року.
Для вступу на спецільність 161 Хімічні технології та інженерія потрібні сертифікати ЗНО
– Українська мова та література – не менше 100 балів
– Математика – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Біологія – не менше 100 балів
– Хімія або Біологія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Вагові коефіцієнти предметів ЗНО: українська мова та література – 0.2; математика – 0.35; хімія – 0.35; біології – 0.35.
Детальніше за посиланням

Етапи вступної кампанії:

 Для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти
01-10 липня – Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

10- 22 липня, до 18-00 Прийом заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання

26 липня, до 18-00 – оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

31 липня, до 18-00 – закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення (довезення оригіналів до відбіркової комісії)

01 серпня – Терміни зарахування вступників за державним замовленням

06 серпня, до 17-00 – закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

07 серпня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Для вступників до магістратури

01 липня – 02 серпня – прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі вступних випробувань

05 – 09 липня, 05 – 09 серпня – вступні випробування

10 серпня – оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

14 серпня, до 13-00 – закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

16 серпня, до 13-00 – закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

15 серпня – зарахування вступників за державним замовленням

17 серпня – зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Детальніше про вступ до магістратури

Ви можете також записатись на підготовче відділення Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Для запису звертайтесь за контактами.

Кафедра хімічної технології кераміки та скла здійснює підготовку фахівців за:
– спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» (бакалавр);
– Освітня програма «Хімічні технології неорганічних керамічних матеріалів» (магістр).

Неорганічні керамічні матеріали – це нова функціональна кераміка, що включає синтетичні монокристали, неметалеві магнітні матеріали, сегнетокераміку для радіо- та компьютерної техніки, біокераміку для медичних цілей, ситали для надміцних матеріалів, керамічні фільтри та молекулярні сита для водоочищення тощо, а також такі традиційні матеріали як будівельна кераміка, порцеляна, вогнетриви, скло та емалі, виробництво яких складає мільйони тонн.

Основні наукові напрямки роботи кафедри спрямовані на розробку  новітніх керамічних та склокристалічних матеріалів для:
– застосування в різних галузях науково-технічної діяльності;
– вирішення проблем ресурсо- та енергозбереження;
– захисту водних ресурсів та екосистем від забруднення.
Виробництво сучасних керамічних матеріалів є однією з таких галузей індустрії, що швидко розвиваються в світі та в Україні.
Ґрунтовні фундаментальні знання та практичні хімічні навички, набуті студентами під час сучасного Болонського навчального процесу, дають  змогу випускникам кафедри працювати не тільки на чисельних керамічних та склоробних підприємствах, а й в інших галузях та в багатьох науково-дослідних установах в нашій країні та за її межами.
Кафедра має розгалужені міжнародні наукові зв’язки з відповідними навчальними та науковими закладами європейських країн та США.

Перелік конкурсних предметів у сертифікатах ЗНО для вступу на 1-й курс навчання:
–  хімія або біологія;
–  математика;
–  українська мова та література.

Кафедра має тісні зв’язки з науковими установами Національної академії наук України та провідними навчальними закладами світу в галузі хімії та матеріалознавства, провідні вчені яких читають лекції, а студенти мають можливості для ознайомлення з основними напрямками сучасної науки, методологією наукових досліджень, проходять лабораторні практикуми. Студенти старших курсів мають можливості для виконання магістерських дисертацій з залученням сучасного обладнання провідних інститутів Національної академії наук України та навчальних закладів Європи.

Кафедра також має тісні зв’язки з багатьма промисловими хімічними підприємствами Києва та України, на яких студенти проходять технологічну та переддипломну практики.

Готуються нові навчальні та наукові програми з іноземними партнерами, за якими передбачено розробку спільних проектів за участю  студентів.

Запрошуємо Вас до навчання з метою оволодіння сучасною, престижною та цікавою освітньою програмою «Хімічні технології неорганічних керамічних матеріалів»!

Контакти кафедри:
03056, м. Київ, пр-т Перемоги, 37, корп. 21
(вул. Борщагівська, 122)
НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, ХТФ,
Кафедра хімічної технології кераміки та скла
тел.: +38 (044) 204-97-78, 204-98-81
e-mail: htks@kpi.ua