Дні відкритих дверей

КПІАбітFest уже 12 лютого в змішаному та незвичному форматі – КПІАбітTalks!

Цього разу ви матимете унікальну можливість дізнатися з досвіду запрошених студентів, викладачів та випускників університету, як можна себе реалізувати під час та після закінчення навчання в різних сферах діяльності, а також задати питання заступнику голови приймальної комісії Валерію Можаровському та долучитися до екскурсійної програми.

Коли: 12.02.2022 о 12:00

Де: – офлайн: Центр інноваційного підприємництва (корпус 6 КПІ ім. Ігоря Сікорського, вхід біля танку) – онлайн: на YouTube та в Telegram.


Програма КПІАбітFest 12 лютого 2022 року:

  1. Валерій Можаровський (заступник голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського) – важливі нюанси щодо вступної кампанії 2022 року.
  2. Людмила Булигіна (інженер фізико-технічного інституту) – «Чому університет не навчає програмуванню?»
  3. Сергій Салата (випускник ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського, співзасновник/директор з розвитку компанії Ardix) – «Як КПІшники утворюють зв’язок фізичного світу і діджитал за допомогою чіпів?»
  4. Данило Федоров (студент факультету інформатики та обчислювальної техніки) – «Робототехніка як частина ІТ».
  5. Владислав Хільковець (студент факультету менеджменту та маркетингу, працівник компанії KPMG) – «Від філософії до лінійної алгебри – вплив навчальних дисциплін на професійне становлення».
  6. Єлизавета Смертіна (студентка факультету менеджменту та маркетингу, рекрутер в компанії 1+1 media) – «Студентське життя – важлива частина для майбутньої кар‘єри».

Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто – реєструйтесь. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції в Youtube та в Telegram-чаті КПІ Вступник.

Увага! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, на заході офлайн зможуть бути присутні до 60 учасників. Інформація щодо умов допуску на захід:

  • для осіб до 18 років: наявність сертифікату про повну вакцинацію проти COVID-19 не є обов’язковою;
  • для учасників, яким на момент проведення заходу, виповнилося 18 років: сертифікат про повну вакцинацію є обов’язковою умовою.

Учасникам, які зареєструвалися для присутності у офлайн-форматі, буде надіслано лист на зазначену електронну адресу. У разі, якщо зареєстрованих на такий формат буде більше, ніж максимально можлива кількість присутніх, враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію, про це буде повідомлено у листі.

КАТАЛОГ ВСТУПНИКА «БАКАЛАВРАТ 2022» Пропонуємо ознайомитися з «Каталогом вступника на бакалаврат» до КПІ ім. Ігоря Сікорського, у якому можна знайти інформацію щодо переліку спеціальностей, необхідних сертифікатів ЗНО, корисні посилання, тощо

КАЛЕНДАР «КПІ ВСТУПНИК 2022» Переглядайте наш Google-кадендар та не пропустіть найважливіші заходи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ: