Author Archives: admin

Початок нового навчального року

На зустрічі колективу хіміко-технологічного факультету 31 серпня 2023 року було нагороджено співробітників, які внесли значний внесок у розвиток та ефективну роботу факультету з нагоди 125-річчя Університету. Серед них доцент кафедри… Read more »

Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка відбудеться 26-29 вересня 2023 року, м. Київ. Програма конференції охоплює широке… Read more »

4 серпня річниця народження Б.С. Лисіна

Сьогодні, 4 серпня 140 річниця народження Б.С. Лисіна, видатного науковця, доктора технічних наук, професора, академік АН УРСР. Працював викладачем на кафедрі будівельних матеріалів та мінеральних речовин.  У 1921 році заснував… Read more »

Випускники технічних вишів планують працювати на РАЕС

Випускники технічних вишів планують працювати на РАЕС Студенти Київського та Львівського політехнічних університетів, а також Вінницького національного технічного університету проходили переддипломну практику на Рівненській АЕС. Підбили ії підсумки на зустрічі… Read more »

Участь у Інтернаціональному тижні «Цифрові технології та онлайн-навчання у вищій освіті»

Старший викладач кафедри ХТКС, к.т.н. Жданюк Наталія взяла участь роботі Інтернаціонального тижня «Цифрові технології та онлайн-навчання у вищій освіті» (24 – 28 квітня 2023 року) у Трансільванському університеті, м. Брашов,… Read more »

Візит представників кафедри на сучасне підприємство галузі

10 травня 2023 року група працівників кафедри хімічної технології кераміки та скла – в.о. зав. кафедри доцент, к.т.н. В.Ю. Тобілко, доцент, к.т.н. В.М. Павленко, асистент А.І. Бондарєва та провідний інженер… Read more »