Категорія: Новини

ХІМІЧНИЙ КВЕСТ

📣 Запрошуємо учнів 9-11 класів прийняти участь у ХІМІЧНОМУ КВЕСТІ💥💥 🗓Коли? 25 травня 2024 📍Де? м. Київ, проспект Берестейський, 37, корпус 4 📌Реєстрація до 24.05.2024 [посилання] (https://forms.gle/ykTsD9ZVMcwCFCfe9)

День відкритих дверей КПІАбітFest 18 травня 2024 офлайн!

😊 Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників факультетів/НН інститутів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та… Read more »

ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Думаєте, що написати у мотиваційному листі для вступу до університету? Бажаєте перевірити свої знання з хімії у чесному змаганні? 🤔 📣 Запрошуємо вас прийняти участь у відкритій олімпіаді для вступників… Read more »

Захист магістрів!

Вітаємо студентів гр.ХМ-21мп з успішним захистом магістерських дисертацій! Бажаємо успіхів, професійної реалізації та здобутків задля перемоги та добробуту нашої країни!

Захищено дисертацію доктора філософії

Колектив кафедри хімічної технології кераміки та скла щиро вітає асистента кафедри БОНДАРЄВУ Антоніну Ігорівну з успішним захистом дисертаційної роботи “Пористі керамічні матеріали на основі глин України” на здобуття ступеня доктора… Read more »

Обрання на посаду доцента

Колектив кафедри хімічної технології кераміки та скла щиро вітає Ігоря Володимировича ПИЛИПЕНКА з успішним проходженням конкурсу на посаду доцента кафедри. Бажаємо  міцного здоров’я, творчої наснаги, невсипущої енергії, плідних проектів, вдячних,… Read more »

Акредитовано освітню програму

Акредитовано Освітньо-професійну програму другого (магістерського) рівня “Хімічні технології неорганічних в’яжучих речовин, кераміки, скла та полімерних і композиційних матеріалів з оцінкою B, строком до 01.07.2029 року. Метою акредитації було оцінювання освітньої… Read more »

Інженерні тижні «KPISchool»

🤗 Свята все ближче, а ми для вас з подаруночками у вигляді наших Інженерних тижнів «KPISchool». Від нас цікавезні заняття різної тематики і спрямування, від вас – присутність і бажання… Read more »

Початок нового навчального року

На зустрічі колективу хіміко-технологічного факультету 31 серпня 2023 року було нагороджено співробітників, які внесли значний внесок у розвиток та ефективну роботу факультету з нагоди 125-річчя Університету. Серед них доцент кафедри… Read more »

Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка відбудеться 26-29 вересня 2023 року, м. Київ. Програма конференції охоплює широке… Read more »