Захист магістрів!

      Коментарі Вимкнено до Захист магістрів!

Вітаємо студентів гр.ХМ-21мп з успішним захистом магістерських дисертацій! Бажаємо успіхів, професійної реалізації та здобутків задля перемоги та добробуту нашої країни!

Захищено дисертацію доктора філософії

      Коментарі Вимкнено до Захищено дисертацію доктора філософії

Колектив кафедри хімічної технології кераміки та скла щиро вітає асистента кафедри БОНДАРЄВУ Антоніну Ігорівну з успішним захистом дисертаційної роботи “Пористі керамічні матеріали на основі глин України” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 16 Хімічна та біоінженерія, за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія, яка відбулася 12 січня 2024 року на Спеціалізованій вченій раді ДФ 26.002.60 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Міністерства освіти та науки України.
Бажаємо Антоніні творчого натхнення, невичерпної енергії, успіхів та нових звершень у науковій роботі! Нехай їй завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття!

Обрання на посаду доцента

      Коментарі Вимкнено до Обрання на посаду доцента

Колектив кафедри хімічної технології кераміки та скла щиро вітає Ігоря Володимировича ПИЛИПЕНКА з успішним проходженням конкурсу на посаду доцента кафедри. Бажаємо  міцного здоров’я, творчої наснаги, невсипущої енергії, плідних проектів, вдячних, креативних колег-однодумців та послідовників, цікавих студентів, хай щастить на всіх життєвих дорогах! Прийміть наші сердечні побажання міцного здоров`я, особистого щастя, творчих звершень та успіхів у Вашій напруженій роботі !

Акредитовано освітню програму

      Коментарі Вимкнено до Акредитовано освітню програму

Акредитовано Освітньо-професійну програму другого (магістерського) рівня “Хімічні технології неорганічних в’яжучих речовин, кераміки, скла та полімерних і композиційних матеріалів з оцінкою B, строком до 01.07.2029 року.
Метою акредитації було оцінювання освітньої програми експертами НАЗЯВО на відповідність стандартам освіти та здатність закладу забезпечити досягнення студентами передбачених у програмі результатів навчання.
Сертифікат програми

Інженерні тижні «KPISchool»

      Коментарі Вимкнено до Інженерні тижні «KPISchool»

🤗 Свята все ближче, а ми для вас з подаруночками у вигляді наших Інженерних тижнів «KPISchool». Від нас цікавезні заняття різної тематики і спрямування, від вас – присутність і бажання осягати нове. Проведи канікули з користю!

Отже, що ми підготували:
⚙️ 26.12.2023 (вівторок):
• 14:00 Проектування та розробка БПЛА.
⚙️27.12.2023 (середа):
• 12:00 «Новорічна хімічна феєрія»: показ цікавих хімічних дослідів, хімічна вікторина та інше.
• 14:00 Виготовлення літальних апаратів.
⚙️ 28.12.2023 (четвер):
• 14:00 Система електроживлення наносупутників.
• 15:00 Розробка матеріалів, сонячних елементів та сенсорів для космічних і літальних апаратів.
⚙️ 29.12.2023 (п’ятниця):
• 12:00 Аналітична хімія: прилади, обладнання, порівняльний аналіз речовин.
⚙️ 02.01.2024 (вівторок):
• 12:00 Унікальні досліди зі зварювання живих тканин під час хірургічних втручань;
• 14:00 Особливості моделювання кровообігу.
⚙️ 03.01.2024 (середа):
• 12:00 Arduino: створюй, кодуй, експериментуй.
⚙️ 04.01.2024 (четвер):
• 12:00 «Розпізнавання об’єктів за допомогою нейромережевих технологій»
• 13:00 «Як ракета знає де вона летить?»
⚙️ 05.01.2024 (п’ятниця):
• 13:00 Основи Python для комп’ютерної лінгвістики
🕓 Коли: 26.12.2023-05.01.2024
📝 Реєстрація обов’язкова (https://docs.google.com/forms/d/1E4u2BMLQasGqgTiwsBz5HChwgbb7GatWqngOKAbIkmM/viewform?edit_requested=true)
📍 Де: офлайн на території університету, повідомлення з місцем проведення буде надіслано після реєстрації
📢 Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | фейсбук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100091387543684) | інстаграм (https://www.instagram.com/kpivstup) | телеграм
🎥 (https://t.me/vstup_kpi) Плейлист YouTube (https://www.youtube.com/playlist?list=PL2CUl17mdAxocuaGlGW3My4Pdm8dpO-Na) | календар (https://calendar.google.com/calendar/u/0/embed?src=abiturient.kpi@gmail.com&ctz=Europe/Kiev) вступника | каталог вступника бакалавр (https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/katalog-vstupnyka-kpi-bakalavrat.pdf) / магістр
(https://bit.ly/vstupnyk-kpi-katalog-magistratura)💭 З питаннями в телеграм-чат
❤️ Чекаємо!

#КПІ #Вступ2024 #KPISchool

Початок нового навчального року

      Коментарі Вимкнено до Початок нового навчального року

На зустрічі колективу хіміко-технологічного факультету 31 серпня 2023 року було нагороджено співробітників, які внесли значний внесок у розвиток та ефективну роботу факультету з нагоди 125-річчя Університету. Серед них доцент кафедри ХТКС Спасьонова Лариса Миколаївна, а також Голова профбюро ХТФ, завідувач лабораторії ХТКС Булка Тетяна Ігорівна.

Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

      Коментарі Вимкнено до Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка відбудеться 26-29 вересня 2023 року, м. Київ.
Програма конференції охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам хімії, хімічної технології, екології, матеріалознавства, сучасним водоочисним технологіям, електрохімії, а також перспективам збереження та розвитку української науки та промисловості під час війни.
До публікації приймаються праці за тематиками конференції, написані за результатами робіт магістрантами, аспірантами і докторантами, викладачами та іншими науковцями.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ
Конференція проходитиме на базі хімікотехнологічного факультету КПІ ім. Ігоря
Сікорського
у змішаному форматі (як офлайн, так і онлайн) з використанням платформи
Zoom/Google Meet.
Для розгляду питання участі в конференції необхідно до
10 вересня 2023 року заповнити
онлайн-форму учасника
за посиланням
https://forms.gle/hTEB1ayVfvWw3P387  та завантажити файл із науковою працею, оформлений згідно вимог за посиланням http://surl.li/jsswz.
Надіслані матеріали розглядатимуться програмним комітетом.
У разі невідповідності вимогам, матеріали не приймаються до друку.
За результатами роботи конференції буде видано збірку наукових праць,
електронна версія якої буде розміщена на сайті ХТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського
https://xtf.kpi.ua/
Детальна інформація за посиланням:
Запрошення на конференцію КПІ-125

4 серпня річниця народження Б.С. Лисіна

      Коментарі Вимкнено до 4 серпня річниця народження Б.С. Лисіна

Сьогодні, 4 серпня 140 річниця народження Б.С. Лисіна, видатного науковця, доктора технічних наук, професора, академіка АН УРСР. Працював викладачем на кафедрі будівельних матеріалів та мінеральних речовин.  У 1921 році заснував кафедру силікатів КПІ і впродовж багатьох років очолював її. З 1923 по 1928 рік також працював деканом хімічного факультету КПІ. У 1940 році був призначений також директором Інституту мінеральної сировини АН УРСР. Зробив вагомий внесок у розвиток хімії силікатів. В 1950 році Б. С. Лисіну спільно з кандидатом технічних наук О. В. Череповою присуджено Державну премію за дослідження та впровадження ефективних безолов’яних та безсвинцевих емалей.


Участь в навчальному курсі від компанії CRH Україна

      Коментарі Вимкнено до Участь в навчальному курсі від компанії CRH Україна

Впродовж 8 тижнів студенти нашої кафедри мали можливість прослухати курс лекцій від компанії CEMARK (CRH Україна), що є провідним виробником будівельних матеріалів у світі. За цей час було проведено 12 лекцій, які охоплювали аспекти виробництва цементу від загальної технології, контролю якості та витрат на виробництві до проєктного менеджементу, time менеджменту та охорони праці і безпеки на виробництві. Спікерами курсу були провідні спеціалісти та менеджери компанії.
За успішне проходження курсу студентки гр.ХМ-11 (Терещенко Мірра, Трунова Валерія), гр.ХМ-01 (Зотько Марія) та гр.ХМ-21мн (Фоменко Ольга) отримали іменні сертифікати.


Захист магістерських дисертацій

      Коментарі Вимкнено до Захист магістерських дисертацій

24 травня відбулось засідання екзаменаційної комісії. Вітаємо магістранта з успішним захистом роботи!