Пішов з життя Микола Миколайович Племянніков

Коментарі Вимкнено до Пішов з життя Микола Миколайович Племянніков

Кафедра хімічної технології кераміки та скла зі скорботою сповіщає

20 серпня 2024 року пішов з життя МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ПЛЕМЯННІКОВ доцент  кафедри, к.т.н.

Народився  Микола Миколайович 8 березня 1946 року в м. Києві. В 1969 році закінчив хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту, вступив до аспірантури, захистив кандидатську дисертацію і почав свій трудовий шлях асистентом, а з 1979 року доцентом кафедри ХТКС. Микола Миколайович Племянніков відомий як один з провідних фахівців у галузі фізичної хімії та технології тугоплавких неметалевих та силікатних матеріалів. Викладав в університеті Аннаба (Алжирська Народна Демократична Республіка) хімічну технологію силікатів. Протягом роботи в КПІ написав у співавторстві велику кількість підручників, посібників, методичних матеріалів, наукових статей. Приймав участь у науково-дослідних роботах кафедри, в багатьох з них був відповідальним виконавцем або керівником. В його доробку більше 150 наукових праць. Він завжди залучав до наукової роботи студентів. Племянніков М.М. впродовж багатьох років був експертом Міністерства освіти і науки України з акредитації учбових закладів. Виступав офіційним опонентом при захисті кандидатських дисертацій. До спільних науково-дослідних робіт з фахівцями з Національної академії наук України доцент Племянніков М.М. залучався як визнаний фахівець-консультант.

Колектив викладачів, співробітників, студентів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Микола Миколайович Племянніков залишиться в пам’яті колег та студентів як чудовий викладач, професіонал, добра і порядна людина.

Прощання відбудеться 22.08.2024 р. в Траурному залі Медмістечка в 13-30.