Коментарі Вимкнено до Участь у міжнародній конференції “Monitoring of Geological Processes and Ecological Condition of the Environment”

13-16 листопада 2018 р. в ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Європейської асоціації геовчених та інженерів (EAGE) (European Association of Geoscientists and Engineers) пройшла XII International Scientific Conference «Monitoring of Geological Processes and Ecological Condition of the Environment» (XII Міжнародна наукова конференція «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища»), присвячена проблемам моніторингу геологічного середовища, який включає як сучасні небезпечні процеси, так і дослідження геологічних чинників, які можуть призводити до екологічних катастроф. На конференції розглядалися нові підходи до застосування геологічних, геофізичних та геоінформаційних методів під час оцінки природних та техногенних процесів, вивченні екологічного стану територій тощо.
Участь у конференції приймала доцент кафедри хімічної технології кераміки та скла, к.х.н. Ковальчук Ірина Андріївна.