Міжнародний тиждень тренінгу для унверситетів-партнерів за програмою Еразмус+

Коментарі Вимкнено до Міжнародний тиждень тренінгу для унверситетів-партнерів за програмою Еразмус+

У контексті продовження співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та  Університету Думлупінар (м. Кютахія, Туреччина) в рамках Міжнародного тижня тренінгу для унверситетів-партнерів за програмою Еразмус+, який відбувся у КПІ ім. Ігоря Сікорського з 27 по 31 травня 2019 року з метою посилення кооперації у навчальній, методичній, науково-інноваційній сферах, а також у організації спільних міжнародних проектів 27 травня відбулася зустріч завідувача кафедри хімічної технології кераміки та скла чл.-кор. НАН України, д.х.н., професора Б.Ю. Корніловича з очільником делегації Університету Думлупінар, професором, Директором департаменту міжнародних зв’язків, професором Октаєм Шахбаз, а також членами делегації – професором Ченгізом Карагузел та професором Умраном Ерджетін.
В ході зустрічі обговорювалися питання майбутньої співпраці в галузі охорони навколишнього середовища та розробки нових матеріалів на основі природної нерудної сировини, а також можливості запровадження практики подвійних дипломів за участю Університету Думлупінар (м. Кютахія, Туреччина) та хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського (кафедра хімічної технології кераміки та скла).