Відкриття меморіальної дошки Б.Ю. Корніловичу

Коментарі Вимкнено до Відкриття меморіальної дошки Б.Ю. Корніловичу

29 серпня  2022 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки члену-кореспонденту Національної академії наук України, Лауреату Державної премії України, доктору хімічних наук, професору  Корніловичу Борису Юрійовичу,  який очолював кафедру ХТКС ХТФ з 2005 по 2021 рік. Пам‘ятну дошку встановлено на фасаді 4 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Участь в урочистостях взяли колеги – співробітники  КПІ ім. Ігоря Сікорського, члени Відділення хімії Національної академії наук України, учні, друзі, родичі Б.Ю. Корніловича. Відкрила захід декан Хіміко-технологічного факультету д.т.н., професор Лінючева О.В. Зі спогадами виступили Директор Інституту сорбції та проблем ендоекології НАН України чл.-кор. НАН України, д.х.н., професор Брей В.В., Провідний науковий співробітник Інституту колоїдної хімії та хімії води НАН України, д.б.н., професор Гвоздяк П.І., завідувач відділу ІСПЕ НАН Украни, чл.-кор. НАН України, д.х.н. професор Малєтін Ю.А. , в.о. зав. кафедри ХТКС, к.т.н., доцент Тобілко В.Ю., зав. лаб. ІСПЕ НАН  України, д.х.н., старший дослідник Ковальчук І.А., доцент кафедри ХТКС, к.х.н., доцент Спасьонова Л.М. Виступаючі подякували організаторам і наголосили на важливості збереження пам‘яті про видатних вчених нашої країни та Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.