Відзнака президента

Коментарі Вимкнено до Відзнака президента

Пишаємося і від щирого серця вітаємо випускницю 2009 року нашої кафедри хімічної технології кераміки та скла хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Стратій (Шмельову) Ольгу  (група ХМ-31) з відзнакою Президента «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» за волонтерство.  Щиро дякуємо Ользі і команді MotoHelp,  що підтримують наших захисників. Це і збір коштів і придбання автівок для передової та їх ремонт, палива, військових рацій і медичних аптечок для бійців, доставку донорської крові, куди це необхідно, і ще дуже багато добрих справ, що наближають нас до перемоги!Отримуючи нагороду Оля сказала «Безмежно вдячна друзям та рідним за підтримку, а також нашій неймовірно крутій команді MotoHelp,  ця нагорода стосується кожного з нас! Дуже пишаюся волонтерським рухом України і кожним волонтером. Хай промінчики цього серця освятять наш шлях до перемоги!».