Захищено дисертацію доктора філософії

Коментарі Вимкнено до Захищено дисертацію доктора філософії

Колектив кафедри хімічної технології кераміки та скла щиро вітає асистента кафедри БОНДАРЄВУ Антоніну Ігорівну з успішним захистом дисертаційної роботи “Пористі керамічні матеріали на основі глин України” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 16 Хімічна та біоінженерія, за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія, яка відбулася 12 січня 2024 року на Спеціалізованій вченій раді ДФ 26.002.60 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Міністерства освіти та науки України.
Бажаємо Антоніні творчого натхнення, невичерпної енергії, успіхів та нових звершень у науковій роботі! Нехай їй завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття!