Коментарі Вимкнено до Онлайн візит експертної групи з акредитації ОНП “Хімічні технології та інженерія”

17 січня розпочинає роботу експертна група для проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми Хімічні технології та інженерія третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктор філософії). У рамках роботи групи заплановані онлайн-зустрічі з гарантом ОНП та керівництвом університету, академічним та адмінистративним персоналом, здобувачами вищої освіти, представниками Ради молодих вчених, студентського самоврядування, відкрита зустріч тощо.

Повна програма візиту.

Посилання на відкриту зустріч з експертною групою 18 січня 2022 з 15-20 до 16-00 .

Самооцінювання освітньої програми “Хімічні технології та інженерія” Рівень вищої освіти “Доктор філософії”